Rychlá navigace

email

rozvrhy

suplovani

jidlo

foto

Kalendář akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kontakty

Adresa:

Dobiášova 851/5, Liberec, 460 06

Telefon:

485130257

485132957 (jídelna)

E-mail:

zs39@volny.cz

další kontakty

II.A

Vítám Vás na našich stránkách.

                                             Mgr. Veronika Viková

 

Strážní andělé

                   "Andělíčku, můj strážníčku opatruj mi mou dušičku. Opatruj ji ve dne v noci od škody i od zlé moci"    

 

Mikulášovu družinu jsme přivítali na nebesích s třídou plnou andělů, poznali jsme strážné anděly a seznámili se s jejich funkcemi. Se svatozáří na hlavě jsme se čertů nebáli a paní učitelku ochránili :-)              

 

Tv na trampolínách

Ve škole jsme se na Tv naučili skákat snožmo na trampolíně, a proto jsme si mohlí jít vyzkoušet i větší skoky na pořádné trampolíny :-) Děti si to velmi užily pod vedením zkušené lektorky.

Projekt "JEŽCI"

S blížícím se zazimováním zvířátek jsem zařadila do výuky projekt, ketrý měl dětem přiblížit život ježků. Děti se seznámily s jejich způsobem života a případnou pomocí zazimovat. V matematice pomocí ježečků počítali slovní úlohu a řadili ježky podle věku (číselná řada desítek). V českém jazyce jsme si roztřídili věty podle druhu a nakonec jsme venku postavili několik domečků pomocí plyšáků. Projekt byl velmi poučný a děti si ho užily s plnou parádou :-)

Projekt "Po psích stopách"

V rámci celoškolního projektu s nadací Mathilda, jsme finančně podpořili výcvik asistenčních psů a mohli zažít jaké je to být slepí. Získali jsme plno nových informací a shlédli výcvik asistenčního psa v praxi.

 

Horolezecká stěna "ŠUTR"

Pro šikovné děti, které dodržují třídní pravidla a pečlivě se připravují na vyučování jsem připravila odměnu ve formě lezení na stěně s instruktorem. Navíc si mohly děti vyzkoušet bouldering = lezení bez lana v nízkých výškách.

 

 

EKOPARK

Nový školní rok jsme začali návštěvou v Ekoparku a prošli jsme si celý areál s úkoly 4 živlů. Děti se seznámily s charakteristikou jednotlivých živlů a nakonec si žáci odnesli poklad z jeskyně.