• +420 485 130 257
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Po-Pá 07:00-15:30

Školní kroužky

Základní škola Dobiášova

Školní kroužky

Zde si stáhněte formulář:      Přihláška do kroužku.

Kroužky – ZŠ Dobiášova 

Pondělí

Angličtina 1- a 2. tř.                           

14:00 – 14:45                 

p. Vrátná, p. Paštová

Němčina IX. A

13:40 – 14:25

p. Bobková

     
     

Úterý

Sportovní hrátky 2. tř.

12:45 – 13:30

p. Prchalová

Sportuj ve škole 1. třídy 

12:45 – 13:30

p. Honzlová

Příprava na přij. zkoušky Čj 

14:00 – 14:45

p. Hovorková

Logopedie 1. třídy

13:00 – 14:00

p. Viková

Sportuj ve škole

8:00 – 8:45

p. Matoušek

     
     
     

Středa

   

Plavání 2. tř. 

13:15 – 14:00

p. Hladíková

Plavání 3. – 5. tř. 

14:15 – 15:00 

p. Hladíková

Příprava na přij. zkoušky M

7:00 – 7:45

p. Exnerová

Příprava na přij. zkoušky Čj 

7:00 – 7:45

p. Hejralová

     
     
     
     
     

Čtvrtek

Plavání 2. pololetí 3. – 5. tř. 

13:45 – 14:30

p. Karlová

Sportuj ve škole 1. tř. 

14:45 – 13:30

p. Houdová

Angličtina 2. tř.

13:15 – 14:00

p. Kupcová

Příprava na přij. zkoušky M

7:00 – 7:45

p. Exnerová

Zobcová flétna 3. tř. 

12:45 – 13:30

p. Zimová

Příprava na přij. zkoušky M

7:00 – 7:45

p. Skřivánková

Příprava na přij. zkoušky Čj

14:00 – 14:45

p. Svobodová

     

Pátek

   

Míčové hry 5. tř.

12:40 – 13:25

p. Nečasová

Míčové hry 4. tř. 

12:40 – 13:25

p. Sedláková

     
     
     

 

 

Kroužky – ZŠ Dobiášova projekt Šablony II.

Pondělí

Španělský jazyk - konverzace           

14:00 – 15:30.         

p. Poplužníková

Klub komunikace Aj

14:00 – 15:30

p. Černošek Fikarová

     
     

 

 

Úterý

Doučování II. C

11:50 – 12:50

p. Snětivá

Doučování II. A

13:00 – 14:00

p- Hladíková

Doučování VIII. D -  M

14:00 – 15:00

p. Petrová

Doučování IX. B - M

14:00 – 15:00

p. Exnerová

Stolní hry 

14:00 – 15:00

p. Skřivánková

Doučování - M

14:00 – 15:00

p. Bočková

     
     

Středa

   

Doučování  III. B

12:50 – 13:50

p. Karlová

Doučování   III. A

12:50 – 13:50

p. Šlechtová

Kroužek logických her 5. tř.

14:00 – 15:30

p. Nečasová

Angl. Konverzační klub 6. tř.

14:00 – 15:30

p. Oherová

Doučování V. A

12:40 – 13:40

p. Vaníčková

     
     
     

Čtvrtek

Společenský kroužek

14:00 – 15:00

p. Nečasová

Čtenářský kroužek 3. tř.

13:15 – 14:45

p. Jeriová

Stolní hry

13:30 – 15:00

p. Hošková

Doučování IX. B - M

14:00 – 15:00

p. Exnerová (1x za 14 dnů)

     
     
     
     

Pátek

   
     
     
     
     
     

 

...

Vedle výše uvedených školních kroužků nabízí kroužky také naše školní družina.