• +420 485 130 257
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Po-Pá 07:00-15:30

Článek

Základní škola Dobiášova

Nové www stránky a nové logo naší školy - informace k novinkám v prezentaci školy

Nové www stránky a nové logo naší školy - informace k novinkám v prezentaci školy

S oslavami 30 let ZŠ Dobiášova souvisí i dvě poměrně významné změny v oblasti prezentace naší školy vůči veřejnosti.
 

Jednak je to nové logo školy, které navrhl náš pan učitel Mgr. Václav Matoušek. Logo je velmi povedenou kombinací počátečního písmene názvu naší školy - tedy písmene D - a grafických prvků symbolizjících sportovní zaměření školy - běžecké dráhy a vlnky vody z plaveckého bazénu. Věříme, že se nové moderně provedené logo zalíbí našim zaměstnacům a že ho kladně přijmou i naši žáci a jejich rodiče.
 

Vznik nového loga byl iniciován pracemi na nových www stránkách, které jsme svěřili liberecké firmě etcData.cz. Vedle technických zlepšení, jako jsou responsibilita čili optimalizace stránek pro mobily, notebooky, netbooky, tablety atd., zvýšení bezpečnosti a pod., se naše škola nyní může pochlubit stránkami moderního a atraktivního vzhledu, přehledného uspořádání a uživatelsky příjemného ovládání.
 

(vední školy)